Rezerwacja
polski polski facebook link
Jeżeli chcesz zlecić wykonanie wirtualnego spaceru zadzwoń: 504 577 740 lub napisz biuro@wirtualnenieruchomosci.eu

Jak umieścić ogłoszenie?

Warunkiem umieszczenia ogłoszenia na wirtualnenieruchomosci.eu jest posiadanie wysokiej jakości zdjęć panoramicznych wszystkich pomieszczeń danego lokalu, tworzących 'wirtualny spacer' po nieruchomości. Zalecane jest umieszczeni planu nieruchomości wraz z zaznaczonymi pomieszczeniami (przykład). Wielkość pliku nie powinna przekraczać 10MB w formacie SWF. Niestety zgodnie ze standardem w celu prawidłowej obsługi 'wirtualnego spaceru' na niektórych urządzeniach może być wymagane doinstalowanie dodatkowego oprogramowania. Urządzenia typu iPhone i iPad nie obsługują technologii flash. Jeżeli Twój 'wirtualny spacer' zostanie zatwierdzony przez portal wirtualnenieruchomości.eu, otrzymasz e-mail „zarządzaj ogłoszeniem” gdzie będą znajdować się informację dotyczące edycji i usunięcia ogłoszenia.

Jeżeli nie posiadasz zdjęć lub nie spełniasz WSZYSTKICH warunków, portal wirtualnenieruchomosci.eu oferuje wykonanie zdjęć i 'wirtualnego spaceru' po Twoim lokalu.


Kryteria

  1. 'Wirtualny spacer' prezentuje wszystkie pomieszczenia danego lokalu będącego przedmiotem oferty.
  2. Zdjęcia muszą być poprawnie wykonane (prawidłowa ekspozycja - brak zbyt ciemnych i zbyt jasnych fragmentów za wyjątkiem okien)
  3. 'Wirtualny spacer' powinien posiadać wygodny sposób wyboru pomieszczeń w formie miniatur lub planu nieruchomości. (najlepiej oba jednocześnie)
  4. Plik w formacie *.swf
  5. Wielkość pliku do 10MB (w uzasadnionych przypadkach wielkość może ulec zmianie)

[KLIKNIJ - aby zobaczyć przykładowy 'wirtualny spacer']

Pozytywna i ostateczna ocena dokonywana jest przez portal wirtualnenieruchomosci.eu, po uprzednim wysłaniu plików na adres: biuro@wirtualnenieruchomosci.eu


Jak zamówić usługę 'wirtualny spacer'?

  1. Należy się z nami skontaktować telefonicznie (504 577 740) / mailowo (biuro@wirtualnenieruchomosci.eu) lub
  2. wybrać i zarezerwować dogodny termin za pomocą KALENDARZA

Realizacja usługi 'wirtualny spacer' krok po kroku

  1. Po ustaleniu terminu, pracownik portalu przyjedzie do Państwa w celu wykonania zdjęć pomieszczeń.
  2. W przeciągu kilku dni (zwykle 2-3, zależnie od ilości pomieszczeń) od wykonania zdjęć, ogłoszenie (panorama 'wirtualny spacer' wraz z informacją na temat lokalu) jest gotowe do zamieszczenia na portalu.
  3. Umieszczenie całości ogłoszenia następuje po uiszczeniu opłaty za usługę.

Koszt usługi 'wirtualny spacer'

Koszt wykonania 1 zdjęcia panoramicznego / panoramy (1 pomieszczenie = 1 panorama) wynosi 60,00 PLN (3 i więcej - 50,00 PLN). W cenę wliczone jest złożenie panoram i utworzenie z nich 'wirtualnego spaceru' a także pomiar pomieszczeń i stworzenie planu nieruchomości. Przy większej ilości pomieszczeń, panoram istnieje możliwość negocjacji cen. Jest to opłata jednorazowa, bez względu na czas emisji ogłoszenia.

Możliwe jest też wykonanie 'wirtualnego spaceru' z użyciem panoramicznych zdjęć autorstwa ogłoszeniodawcy, po uprzednim zatwierdzeniu ich przez portal wirtualnenieruchomosci.eu. Cena - zależna od ilości panoram - do negocjacji.

W promieniu 20 km od punktów znajdujących się na mapie (zakładka Kontakt na dole strony) dojazd do klienta jest bezpłatny. W przypadku innych lokalizacji, koszt dojazdu wynosi 1 PLN za 1 km (odległość tam i z powrotem od najbliższego punktu).

Istnieje możliwość wypożyczenia specjalnie przygotowanego banera o wymiarach 1x2 m, w promocyjnej cenie 50 PLN + kaucja 50 PLN. Zwrot kaucji i jej wysokość uzależniony jest od stanu zwracanego banera.


Czas emisji ogłoszenia

Ogłoszenie zamieszczone na portalu wirtualnenieruchomosci.eu wyświetlane jest przez 3 miesiące. Przed upływem daty ważności ogłoszenia wysyłamy e-mail z informacją o wygasającym terminie. Jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne, wystarczy odpowiedzieć na e-mail. Ponowna aktywacja ogłoszenia na kolejne 3 miesiące jest darmowa. Jeżeli ogłoszenie zdezaktualizuje się wcześniej, prosimy o kontakt lub usunięcie go klikając link podany w mailu dotyczącym zarządzania ogłoszeniem.

-=STRONA GŁÓWNA=-