Rezerwacja
polski polski facebook link
Jeżeli chcesz zlecić wykonanie wirtualnego spaceru zadzwoń: 504 577 740 lub napisz biuro@wirtualnenieruchomosci.eu
Pomoc
 1. Nie wyświetla mi się 'wirtualny spacer'.
  Prawdopodobnie brakuje aplikacji Flash Player. Można pobrać np. stąd: http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html
 2. Nie otrzymałem/am maila z formularzem umożliwiającym dodanie ogłoszenia.
  Prosimy sprawdzić w folderze SPAM, jeżeli tam go nie ma należy wysłać wiadomość na adres: biuro@wirtualnenieruchomosci.eu, w tytule wpisać BRAK FORMULARZA.
 3. Nie wiem jak poruszać się po 'wirtualnym spacerze'.
  W przypadku braku odpowiednich klawiszy sterujących należy wcisnąć lewy klawisz myszy i przytrzymując go, skierować kursor w kierunku, w którym chcemy oglądać (góra, dół, prawo, lewo). Kiedy po najechaniu na dany obszar (np. drzwi, obraz), kursor zmienia kształt, oznacza to, iż w tym miejscu znajduje się element aktywny (np. przejście do innego pomieszczenia, dodatkowy opis lub powiększenie jakiegoś fragmentu).
 4. Chcę zobaczyć jak wygląda taki 'wirtualny spacer'.
  Przykład takiego spaceru oraz ogłoszenia można zobaczyć klikając na link SPACER
 5. Chcę umieścić więcej ogłoszeń jednorazowo.
  Umieszczenie 1 ogłoszenia w serwisie wirtualneniruchomosci jest całkowicie bezpłatne, bez względu na czas emisji. Przy dodawaniu kolejnego ogłoszenia (2 i więcej) wysyłamy e-mail z informacją o należności, której uregulowanie spowoduje dopiero akceptację i wyemitowanie ogłoszeń. Kwota zróżnicowana jest w zależności od przedziału:
  Wykonanie2-5 ogłoszeń - 10 PLN
  6-10 ogłoszeń - 20 PLN
  powyżej 10 ogłoszeń - 30 PLN
  Aby dokonać wpłaty należy przejść do sekcji Płatności (u dołu strony) lub kliknąć PŁATNOŚCI
 6. Chcę zamówić wykonanie wirtualnego spaceru. Jaki to będzie koszt?
  Koszt uzależniony jest od ilości "Panoram wirtualnego spaceru" i ilości dodatkowych danych zamieszkonych w spacerze (dodatkowe linki, opisy itp).
  Wykonanie 1-2 "Panoramy wirtualnego spaceru" to koszt 60 PLN za "Panoramę"
  Wykonanie 3 i więcej "Panoram wirtualnego spaceru" to koszt 50 PLN za "Panoramę"
  Cena zawiera dojazd do 20 km od miast które zaznaczone są w zakładce "Kontakt" (Lublin, Warszawa, Rzeszów, Krosno) wykonanie pomiaru i stworzenie planu nieruchomości, stworzenie animacji promującej nieruchomość na kanale YouTUBE oraz Facebook
  Jeżeli dostępny jest plan nieruchomości, ceny za jedną "Panoramę" są o 10 PLN mniejsze i wynosza odpowienio 50 PLN (1-2) i 40 PLN (3 i więcej).
  Przy większych zleceniach lub stałej współpracy warunki ustalane są indywidualnie.
 7. Chcę otrzymać fakturę VAT.
  Należy podać numer transakcji np TR-0RT-7RTPVX oraz dane potrzebne do faktury na adres: biuro@wirtualnenieruchomosci.eu w tytule wpisać FAKTURA VAT.
  Faktura zostanie przesłana na adres mailowy podany podczas opłaty zamówienia.
 8. Chcę zamówić wykonanie zdjęć nieruchomości, nie wiem jak się do tego przygotować.
  Zdjęcia panoramiczne tworzące 'wirtualny spacer' rejestrują obraz w zakresie 360 stopni. W związku z czym należy tak przygotować pomieszczenia, aby nie psuły odbioru oglądającego (posprzątać, pousuwać lub pozakrywać zbędne przedmioty).
 9. Panorama nie działa płynnie.
  Należy sprawdzić ustawienia webgl w przeglądarce (włączyć jeżeli są wyłączone)
  Dla przeglądarki Firefox: w polu adresu należy wpisać "about:config", wyszukać frazę "webgl", a następnie przy ustawieniu "webgl.force-enabled" zmienić wartość z "false" na "true".
  Dla przeglądarki Opera (od wersji 12): w polu adresu należy wpisać "opera:config", wyszukać frazę "webgl", a następnie przy ustawieniu "Enable WebGL" zmienić wartość z "0" na "1".