Rezerwacja
polski polski facebook link
Jeżeli chcesz zlecić wykonanie wirtualnego spaceru zadzwoń: 504 577 740 lub napisz biuro@wirtualnenieruchomosci.eu
Regulamin
Portal "wirtualnenieruchomosci.eu" zwany w dalszej części portalem, nie jest ani biurem nieruchomości, ani pośrednikiem, w związku z czym nie uczestniczy w transakcjach i nie pobiera prowizji i opłat z tytułu obrotu nieruchomościami!
Naszym celem jest podniesienie jakości ofert umieszczanych w sieci.
 1. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Za treść ogłoszeń, jak również za prawa autorskie do zdjęć i grafik użytych w ogłoszeniu całkowitą odpowiedzialność ponosi ogłoszeniodawca.
 2. Umieszczenie 1 ogłoszenia w portalu jest całkowicie bezpłatne. Użytkownik może posiadać jedno aktywne zwykłe (darmowe) ogłoszenie w portalu. Przy dodawaniu kolejnego ogłoszenia (2 i więcej) zostaniesz poproszony o skorzystanie z płatności online w celu opłaty za ogłoszenie. Kwota zróżnicowana jest w zależności od przedziału:
  2-5 ogłoszeń - 10 PLN
  6-10 ogłoszeń - 20 PLN
  powyżej 10 ogłoszeń - 30 PLN
 3. Ogłoszenia zwykłe (darmowe) nie mogą zawierać treści reklamowej podmiotów gospodarczych takich jak logo firmy, wizytówek, itp.
  Firmy, które chcą zaistnieć na portalu proszone są o kontakt biuro@wirtualnenieruchomosci.eu
 4. Warunkiem umieszczenia ogłoszenia na portalu jest posiadanie wysokiej jakości zdjęć panoramicznych wszystkich pomieszczeń danego lokalu, tworzących 'wirtualny spacer' po nieruchomości, spełniających WSZYSTKIE kryteria (patrz pkt. 5). Jeżeli Twój 'wirtualny spacer' zostanie zatwierdzony przez portal, Twoje ogłoszenie, wraz ze zdjęciami, zostanie umieszczone na portalu.
  Jeżeli nie posiadasz zdjęć lub nie spełniasz WSZYSTKICH kryteriów, portal oferuje wykonanie 'wirtualnego spaceru' po Twoim lokalu.
 5. Kryteria jak powinno spełniać ogłoszenie zwykłe (darmowe)
  1. 'wirtualny spacer' prezentuje wszystkie pomieszczenia danego lokalu będącego przedmiotem oferty.
  2. zdjęcia muszą być poprawnie wykonane (prawidłowa ekspozycja - brak zbyt ciemnych i zbyt jasnych fragmentów za wyjątkiem okien)
  3. 'wirtualny spacer' powinien posiadać wygodny sposób wyboru pomieszczeń w formie miniatur lub planu nieruchomości. (najlepiej oba jednocześnie)
  4. plik w formacie *.swf
  5. wielkość pliku do 10MB (w uzasadnionych przypadkach wielkość może ulec zmianie)
  6. spełniać pkt. 3 regulaminu
 6. Redakcja portalu zastrzega prawo do usunięcia lub nie publikowania ogłoszenia w następujących przypadkach:
  1. ogłoszenie zawiera nieprawdziwe dane,
  2. ogłoszenie publikowane jest wielokrotnie przez tę samą osobę (podmiot), bez znacznej zmiany treści,
  3. ogłoszenie nie spełnia pkt. 3 regulaminu
  4. ogłoszenie nie spełnia kryteriów pkt. 5
  5. ogłoszenie zawiera jedynie odnośnik do zewnętrznego serwisu, w którym podane są szczegóły oferty,
  6. ogłoszenie zawiera niekompletne dane (brakuje opisu sprzedawanej rzeczy, wiarygodnego kontaktu, itp.),
  7. ogłoszenie jest sprzeczne z prawem polskim i/lub międzynarodowym,
  8. ogłoszenie zawiera treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także treści uznane powszechnie za naganne moralnie oraz naruszające zasady netykiety.
  Portal zastrzega sobie prawo do przyjęcia własnych kryteriów oceny wyżej wymienionych przypadków. Decyzja portalu o skasowaniu ogłoszenia jest ostateczna i nie podlega reklamacji.
 7. Czas emisji ogłoszenia wynosi 3 miesiące. Przed upływem tego termina na adres e-mail dostaniesz wiadomość o możliwości przedłużenia emisji na kolejna 3 miesiące.
 8. O ile wystąpi sytuacja, kiedy usunięte zostanie ogłoszenie z kategorii płatnej zgodnie z sytuacjami określonymi w pkt. 3, 6 regulaminu, redakcja portalu nie zwraca opłat za publikację ogłoszenia.
 9. Wszelkie pytania, wątpliwości i uwagi co do funkcjonowania portalu, a także opublikowanych ogłoszeń można zgłaszać na adres biuro@wirtualnenieruchomosci.eu.
 10. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Redakcji portalu. Redakcja zastrzega prawo do zmiany regulaminu.